Pojízdná prodejna Vinařství Holánek

Vinařství Holánek přijede v sobotu 03.12.2022 s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí vánoční krabičky se zvýhodněním 25-30 %! Krabičky po 6 kusech vín jsou ve třech variantách: suchá sladká a mix, a to již od 720 Kč za krabičku. Vinotéka bude stát od 12:40 – 12:50 hodin u hasičské zbrojnice.

Prodej ryb

Jaroslav Veselý z Pohořelic oznamuje občanům, že bude prodávat živé ryby, jablka a cibuli na uskladnění. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 1.12.2022 u prodejny COOP od 9:15- 9:30 hodin: Kapr I. 120- Kč/kg Kapr výběr 130,- Kč/kg Amur 130,- Kč/kg Tolstolobik 70,- Kč/kg Pstruh duhový 200,- Kč/kg Na požádání ryby zabijeme zdarma.

Okružní křižovatka u Hrotovic plně otevřena

Od úterý 1. listopadu 2022 byla plně zprovozněna okružní křižovatka sil. II/152 s II/399.  ve směru Dalešice, Hrotovice, Rouchovany, Slavětice. Tímto dnem končí uzavírky silnic navazujících na okružní křižovatku od Rouchovan a Hrotovic pro všechnu dopravu. Prosíme tímto řidiče, zvlášť ty, kteří již částečnou část okružní křižovatky využívali, o bedlivé sledování dopravního značení, zvlášť za snížené viditelnosti, aby nedocházelo k porušování pravidel silničního provozu.

Výměna jodidových tablet

Vážení občané, na obecním úřadě probíhá výměna antidot k jodové profylaxi (jodidových tablet). Staré tablety pozbyly platnost 30.9.2022. Tablety se vydávají oproti podpisu v kanceláři v přízemí u paní Jelínkové pondělí a středa od 12-16 hodin a stejně tak se vybírají staré tablety. Prosíme občany, kteří výměnu tablet ještě neprovedli, aby tam učinili co nejdříve. Děkujeme za vaši spolupráci.

Oznámení ordinace praktického lékaře na JEDU

Od 01.08.2022 přebírá péči o pacienty registrované u MUDr. Bauera MUDr. Hana Dümlerová. Se změnou v osobě společníka dojde ke změně sídla a obchodní firmy společnosti, která bude nově Dümed, s.r.o. Během měsíce srpna 2022 bude probíhat nezbytná rekonstrukce prostor ordinace. Nové kontaktní údaje: 1) email: ordinace@dumed.cz 2) původní emailová adresa: ordinace17@seznam.cz bude dočasně zachována kvůli přesměrování emailů 3) telefon 561 10 5291 4) web: www.dumed.cz Na webových stránkách nové společnosti bude spuštěn objednávkový systém s možností se objednat na zářijové termíny. Nově bude platit, že každý klient, který se bude chtít do ordinace dostavit, se bude nově muset objednat. Objednání je velice snadné a uživatelsky přívětivé. Napoprvé je třeba si vytvořit online svůj „účet“. Při dalším přihlášení klient jen zadá přihlašovací údaje a dostane se do své virtuální karty, kde se mu zobrazují termíny objednání, prodělaná očkovaní atd.